Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tanıtım Yazısı Yarışması

Tanıtım Yazısı Yarışması Empty Tanıtım Yazısı Yarışması

Mesaj tarafından NatsuDragneelGM Cuma Ocak 31, 2014 5:28 am

Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar. Şöyle bir problemimiz var ki, sitede oyuncu sıkıntı yaşıyoruz. Yani oyuncu sayımız az. Bu şekilde de zevkli olmuyor tabi ki, bu yüzden reklam yapacağımızı söylemiştik. Ancak bir kaç siteye reklam yaptıysak bile ben, bir tanıtım yazısına ihtiyacımız olduğunu fark ettim. Bir yarışma düzenleme kararı alındı. Bugünden itibaren katılımcıların üç haftası var, üç hafta sonunda hazırladığınız (elbette katıldıysanız) tanıtım yazılarını "Konu Dışı" adlı forumda paylaşmanızı gerek.
Tanıtım Yazısında Bulunması Gerekenler:
♦ En az 1 adet siteyi tanıtıcı resim (Fairy Tail ile ilgili)
♦ Aşağıdaki sorulara cevap veren, sitedeki sistemlerden vs. alıntılarla oluşturulmuş en az 20 satırlık bir yazı. Sorular:
- Neden bizi seçmeliler?
- Bizi seçerseler ne kazanacaklar?
- Eğlenecekler mi?
- Rp nedir? Rp nasıl yapılır?
- Fairy Tail evreninin özellikleri nedir? Rpg'ye uygun bir evren midir?
- Sitenin iyi yönleri nelerdir?
- Sitenin kötü yönleri nelerdir?
- Adminler ilgili midir?
- Kaç admin vardır?

Not: Bu sorulara siz de sorular ekleyin.

Önemli Not: Yukarıdaki sorulara aman ha soru cevap şeklinde cevap vermeyin, yazacağınız tanıtım yazısında bu soruların cevapları olsun, yazıya yedirilmiş halde bulunsun. Soruların sırası önemli değildir.

Ödül: Şans Paketi x1

Başvurular bu başlık altından.
NatsuDragneelGM
NatsuDragneelGM
Kurucu
Kurucu

Lejant
Karakter Adı: Nekomander
Tecrübe Puanı:
Tanıtım Yazısı Yarışması Left_bar_bleue92235995807/1Tanıtım Yazısı Yarışması Empty_bar_bleue  (92235995807/1)

https://fairytail.forum.st