Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kara Ateş Ustası, Mı? [En Fuego]

2 posters

:: Rp Mekanları :: Negav

Kara Ateş Ustası, Mı? [En Fuego] Empty Kara Ateş Ustası, Mı? [En Fuego]

Mesaj tarafından NatsuDragneelGM Cuma Ocak 24, 2014 9:08 am

Yolda ağır adımlarla yürüyordu çocuk yaştaki büyücü. Gerçi henüz tam bir büyücü sayılmazdı, daha ilk büyüsü olan "Kara Ateş" büyüsünü bile yeterince iyi kontrol edemiyordu. Geçen haftayı hatırladı, bahçedeki zararlı otları yok etme işi almıştı. Sonra sıkılmış, "Ben bu işlere mi layığım?" demiş ve kara ateşleri ile zararlı otları yakmaya çalışmıştı. Tabi kendisi kibrinden görememişti ama durumunu bilen biri rahatlıkla anlayabilirdi bir kaç dakika sonra alevlerin kontrolden çıkacağını. Parasını alamamış, üstüne verdiği zararı karşılamak için fazladan çalışmıştı. Karnı açtı, üstü başı toprak olmuştu ve yıllar önce yanan, bandajlarla sarılmış sağ kolu hafif hafif sızlıyordu.

Anlayacağınız bu genç büyücü ahım şahım bir durumda değildi. Aslında iyi durumda bile değildi. Tabi kibirli kişiliği bunu doğrular mıydı bilinmez, ama biraz daha aç durursa karnından gelecek gurultular onun bile anlamasına sebep olurdu herhalde. Her neyse okuyucum, anlayacağınız Genç Büyücü En Fuego, hemen şu kıyafetlerindeki tozu silkelemeli, bir yerden yemek bulup ardından para bulmalıydı. Mesela etraftaki duvarlara asılı ilanlara bakmayı deneyebilirdi.

Out:
NatsuDragneelGM
NatsuDragneelGM
Kurucu
Kurucu

Lejant
Karakter Adı: Nekomander
Tecrübe Puanı:
Kara Ateş Ustası, Mı? [En Fuego] Left_bar_bleue92235995807/1Kara Ateş Ustası, Mı? [En Fuego] Empty_bar_bleue  (92235995807/1)

https://fairytail.forum.st

Kara Ateş Ustası, Mı? [En Fuego] Empty Geri: Kara Ateş Ustası, Mı? [En Fuego]

Mesaj tarafından En Fuego Paz Şub. 09, 2014 6:46 am

Aldığım son görevdeki başarısızlığın ardından, yine 5 parasız sokaklara düşmüştüm. Zararı karşılamak için gereğinden fazla enerji harcamıştım ve dolayısıyla yorgun ve bitap düşmüştüm. En son ne zaman yemek yediğimi hatırlamıyordum bile. Gücümün sınırlarını öğrenmeliyim. Ama önce güzelce karnımı doyurup dinlenmeliyim. Yorgun halimle gücümü kullanmaya kalkarsam yine "O" günkü gibi bir olay yaşanabilir.

Bir iş bulmak için ilan panolarına göz atıyordum. Üç farklı iş ilanı vardı. Odun kesme işi için balta gerekli ki bende yok, bu yüzden bu görevi geçiyorum. Günübirlik işçi, kilolarca balıkları taşıyacak güçlü birini arıyorlar. Benim gibi zayıf bir çocuğu kabul edeceklerini sanmam. Geriye tek seçenek kalıyor ki o da "Dedektiflik" ! Karanlıkta birilerini takip etmek aslında bana uygun. Sanırım bu işi deneyeceğim.

Günübirlik işçi aranıyor!:
Dedektiflik İşi:
Odun Kesme İşi:
En Fuego
En Fuego

Lejant
Karakter Adı: En Fuego
Tecrübe Puanı:
Kara Ateş Ustası, Mı? [En Fuego] Left_bar_bleue0/32Kara Ateş Ustası, Mı? [En Fuego] Empty_bar_bleue  (0/32)

Kara Ateş Ustası, Mı? [En Fuego] Empty Geri: Kara Ateş Ustası, Mı? [En Fuego]

Mesaj tarafından NatsuDragneelGM Ptsi Şub. 10, 2014 5:03 am

Kahramanımız En, beş parasız olduğunu söyledikçe sanki cebindeki Drachmalar daha da ağırlaşıyordu. Cebinde tam seksen beş Drachma olduğunu söyleyince siz de bana hak vereceksiniz. Çok para değildi, ama bu kadar parası varken karnı aç, toz duman içinde dolaşmakta kendine beş parasız demek doğru değildi. Her neyse, yine de kahramanımız önceliğini iş bulmaya verdi açlığını ve kaslarının yorgunluğunu göz ardı ederek. "Dedektiflik İşi" adlı bir ilan buldu bula bula, hayır yani sana iş mi yokta adamın biri gömleğindeki kırmızı lekeleri nerede edinmiş araştıracaksın? Neyse, neyse, tamam öyle olsun deyip ve En'in ilanın altında not olarak düşülmüş adrese doğru yola çıkmasını bekleyelim.

En, sonunda yola çıkmaya karar veriyor. Bacakları "Bir kaç dakika daha..." diye bağırsa da onları görmezden gelip yola çıkıyor. Yolu uzun değil, ama şu aşağı mahalleler yok mu? Tam bir labirent yahu. Kahramanımız çocukluğunu burada geçirmese işi zordu hani. Gerçi hala zor da, bir miktar daha kolaylaşıyor işi. Sonunda da sora ede buluyor adresi. İş verenin binasında kocaman bir tabela asılı "Şanslı Müşteri Lokantalar Zinciri"
NatsuDragneelGM
NatsuDragneelGM
Kurucu
Kurucu

Lejant
Karakter Adı: Nekomander
Tecrübe Puanı:
Kara Ateş Ustası, Mı? [En Fuego] Left_bar_bleue92235995807/1Kara Ateş Ustası, Mı? [En Fuego] Empty_bar_bleue  (92235995807/1)

https://fairytail.forum.st

- Similar topics

:: Rp Mekanları :: Negav