Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karakter Yaratım Formu

Karakter Yaratım Formu Empty Karakter Yaratım Formu

Mesaj tarafından NatsuDragneelGM Salı Ocak 14, 2014 8:47 am

Eğer sistemleri okudunuz, yaratmak istediğiniz karakter hakkında bir fikriniz oluştuysa, aşağıdaki formu doldurup yollayın yeni bir başlık altında. Ardından lejantınız hazırlanacak, lejantınız hazırlandıktan sonra eklemek istediklerinizi ise "Lejant Güncellemeleri" başlığında yazabilirsiniz.

Önemli Not: Karakter kağıdınızı yaparken, geçmişteki konuşmaları ve benim boltlayarak (kalın) yazdıklarımı renklendirin. Geçmiş kısmını uzun ve güzel yazın puanınızı düzenden ve geçmişten alacaksınız.
Karakter Resmi: Karakterinize uygun bir resim mutlaka olmalıdır. FT evrenindeki bir karakterin resmini alamazsınız.
Karakter Adı: Karakterinizin adı.
Karakter Ünvanı (varsa): Karakterinizin arkadaşlar arasındaki adı, zorunlu değil.
Boy-Kilo: Karakterinizin boyu/kilosu
Dış Görünüş: Karakterinizin dış görünüşü, saçı, başı, göz rengi, temsili resmi, vücut yapısı ve kıyafetleri.
Bağlılık (varsa): Lonca, grup, çete vs.
Sembol (varsa): Özellikle lonca sembollerinin vücudunuzdaki ya da eşyalarınızın üzerindeki yeri. (Ve varsa rengi.)
Kişilik: Karakterinizin kişiliği, şahsiyeti; Agresif, cimri, iyimser, egoist, inatçı...
Geçmişi: Karakterinizin bu yaşına kadar ne yaptığı, başına gelen önemli olaylar, ailesi ve hayatını etkileyen şahsiyetler.

Statlar
(Statlar hakkında daha fazla:Stat Sistemi)

Temel Statlar
♦ Herkesin statları eşittir, dağıtabileceğiniz statlar hariç. Değer girilmiş statlar dışında dilediğiniz gibi dağıtabileceğiniz toplam (Hem temel hem yetenekler için) 4 gelişim puanınız var.

Güç: 3
Dayanıklılık: 3
Hız: 3
Zeka: 3
Büyü Enerjisi: 2

Yetenek Statları
Büyü Kullanma Yeteneği:
Büyü Slotu 1: Paranız onaylandıktan sonra ekleyebilirsiniz.
...

Eşya Kullanma Yeteneği:
Eşya Slotu 1: Paranız onaylandıktan sonra ekleyebilirsiniz.
...

İşleme Yeteneği:
Tür:

Sanatsal Yetenek:
Tür:
Eşya Slotu 1: (Sadece müzik dalını seçenler.)
...

Aşçılık Yeteneği: Ne kadar iyi yemek pişirebildiğiniz.

(Eşya kullanma yeteneği gerektirmeyen) Eşyalar:
Envanteri paranız onaylandıktan sonra belirleyeceksiniz...

Geçmiş: 0/200 Drachma
Düzen: 0/100 Drachma
+_________________
Toplam: 0/300 Drachma
NatsuDragneelGM
NatsuDragneelGM
Kurucu
Kurucu

Lejant
Karakter Adı: Nekomander
Tecrübe Puanı:
Karakter Yaratım Formu Left_bar_bleue92235995807/1Karakter Yaratım Formu Empty_bar_bleue  (92235995807/1)

https://fairytail.forum.st

- Similar topics