Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dövüş Stili & Teknik Yaratım Formları

Dövüş Stili & Teknik Yaratım Formları Empty Dövüş Stili & Teknik Yaratım Formları

Mesaj tarafından NatsuDragneelGM C.tesi Ara. 21, 2013 7:56 am

Site içindeki bir başka karakterin stilini kopyalayamazsınız. Eğer GM'ler böyle bir şey tespit ederse kişi eksi gelişim puanı alır. Sitemizde aşağıdaki formu önergelere göre doldurarak bir dövüş stili yaratabilirsiniz. Stiliniz gerçek hayattan, animelerden ya da kendi oluşturduğunuz bir stil olabilir.

Stil Adı: Stilinizin adı.
Stil Açıklaması: Bu stil nedir ne değildir. Atıyorum hız temelli midir? Yoksa uzun mesafeden hedefleri indirmekle mi ilgilidir? En uzun ve özenli yazacağınız kısım.
Stil Ekipmanları: Bu stili yaparken genellikle kullandığınız ekipmanlar.

Stilinizi yeni bir başlık altında paylaşmalısınız. Stinilinizi oluşturduktan sonra aşağıdaki forma göre, stiliniz için açtığınız başlık altından "Teknik" yaratabilirsiniz.

Öncelikle tekniğin ne olduğu ve nerelerde kullanıldığı ile başlayalım. Teknik, kişilerin adlandırmaya layık gördüğü, saldırı, savunma, destek ya da özel amaçlı amaçlı hamlelerdir. Tabi site içinde bir başka karakterin tekniğini kopyalayamazsınız. Eğer GM'ler böyle bir şey tespit ederse kişi eksi gelişim puanı alır. Sitemizde aşağıdaki formu önergelere göre doldurarak teknik yaratabilirsiniz. En fazla kaç teknik kullanabileceğinizle ilgili şu başlığa göz atabilirsiniz.

Tekniğin Adı: Bu hamlelerin isimlendirilmeye layık olduğundan bahsetmiştik.
Teknik Türü: (Saldırı/Savunma & Savuşturma/Destek/Özel Amaçlı) Kişinin rankına göre birden çok türden olan teknikler olabilir.
Ekipman: Elinizde mutlaka bir kılıç mı olmalıdır? Burada belirtiyoruz.
Teknik Rankı: Burayı Gm'ler dolduracak.
Tekniğin Amacı: Teknik nasıl yapılır? Yapınca ne olur, ne değişir? Teknik hakkında bilmemiz gereken diğer şeyler... Detaylıca anlatıyoruz.
Dökümanlar: Tekniğin nasıl yapıldığını anlamamıza yardım edecek görseller, videolar ve gifler. En az bir çeşit koymak zorunludur. Ancak gerçekten arayıp bulamadıysanız koymayabilirsiniz.

Ardından tekniğinize bakılacak, onaylanacak ya da onaylanmama sebepleri yazacaktır.

Teknikleri ayrı bir başlık altında değil, stil başlığınız altında paylaşacaksınız. Ve yeni teknikleri belli bir iletinin altında toplanmalıdır, her yeni tekniği ayrı postlarda anlatamazsınız. Anlatıcının bakması için "Yeni teknikler eklendi." yazarak konuyu uplayabilirsiniz.
NatsuDragneelGM
NatsuDragneelGM
Kurucu
Kurucu

Lejant
Karakter Adı: Nekomander
Tecrübe Puanı:
Dövüş Stili & Teknik Yaratım Formları Left_bar_bleue92235995807/1Dövüş Stili & Teknik Yaratım Formları Empty_bar_bleue  (92235995807/1)

https://fairytail.forum.st

- Similar topics